Wysokie zwycięstwo Juniorów KKS Pro-Basket Kutno w Łodzi

Wysokie zwycięstwo Juniorów KKS Pro-Basket Kutno w Łodzi - Zdjęcie główne

SportW miniony weekend mecz wyjazdowy w ramach rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów rozegrali Juniorzy KKS Pro-Basket Fresenius Kabi Kutno. Rywalem podopiecznych trenera Tomasza Skowrona był zespół SKS Start Łódź. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem koszykarzy z Kutna 34:141 ( 7:34, 8:40, 15:27, 2:40).

Drużynę z Łodzi stać było na walkę tylko w trzeciej kwarcie, w której udało jej się rzucić 15 punktów. Wynik 40:2 w ostatniej kwarcie mówi wszystko o przebiegu spotkania. Pełna dominacja drużyny kutnowskiej pozwoliła odnieść 6 zwycięstwo w 8 meczach. Drużyna zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli.