Zdecydowane zwycięstwo Kadetek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno

Zdecydowane zwycięstwo Kadetek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno  - Zdjęcie główne

SportW hali Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie, w meczu inaugurującym rozgrywki kadetek U 16K drużyna kutnowskich koszykarek nie dała żadnych szans przeciwniczkom z Głowna. Od pierwszych minut meczu zaznaczyła się przewaga zawodniczek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno.

Dzięki agresywnej obronie zawodniczki z Głowna miały problemy ze zdobywaniem punktów. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 26 do 9 dla gospodyń spotkania. Z każdą kolejną kwartą rosła przewaga kutnowskiej drużyny. Mecz zakończył się 70 punktową przewagą dla KKS PRO-BASKET SIRMAX.

KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno – ALLES BASKET Głowno 105 : 35 (26:9, 30:6, 21:11, 28:9)

W inauguracyjnym meczu drużyna wystąpiła w składzie:

KOZARSKA Justyna -14 pkt., MYSZKOWSKA Julia -29, KUBIAK Sara -2, BREWIŃSKA Julia -3, ŻURAWIK Aleksandra -3, STASINOWSKA Kinga -9, NADOLSKA Gabriela -7, WOŹNIAK Iga -13, SIKORSKA Zuzanna -10, PIETRZAK Natalia -10, JABŁOŃSKA Małgorzata -2, GOŁOFIT Natalia -3. Trener Adam Pawłowski.

Kolejny mecz Kadetki rozegrają w najbliższa sobotę o godzinie 12:45 w hali Szkoły Podstawowej nr 9.