[ZDJĘCIA] KS Kutno remisuje w Kaliszu, rezerwy przegrywają z Bedlnem

Sport Wczoraj mecze sparingowe rozgrywały pierwsza i druga drużyna KS Kutno.

Pierwsza drużyna KS-u udała się do Kalisza, gdzie zmierzyła się z miejscowym KKS-em. Do przerwy wygrywała 1:0 wygrywała drużyna z Kutna, a bramkę strzelił zawodnik testowany. W drugiej połowie gospodarze odpowiedzieli jednym trafieniem. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Z kolei rezerwy KS Kutno stanęły naprzeciwko drużyny GKS Bedlno. Mecz rozegrano w Kutnie na stadionie przy ul. Oziębłowskiego. Przyjezdni do przerwy strzelili trzy bramki nie tracąc ani jednej. W drugiej części gry dołożyli jeszcze jedno trafienie. KS II Kutno zdołał odpowiedzieć jednym golem autorstwa Mariusza Jakubowskiego. Sparing zakończył się wynikiem 4:1 dla GKS Bedlno.