Zwycięstwo na wagę awansu

Zwycięstwo na wagę awansu - Zdjęcie główne

SportWygrana w meczu z Olimpią Oporów dawała drużynie KS-u II Kutno awans do A Klasy z pierwszego miejsca w tabeli, dlatego przed spotkaniem zawodnicy i trener mieli tylko jeden cel. Wygrać! Nie ważne w jakim stylu, wysoko, czy nisko. Najważniejsze były 3 punkty.

Już po 3 minutach młodzi Kutnianie prowadzili 2-0 i już wtedy było jasne, że tego spotkania nie mogą przegrać. Do przerwy KS II Kutno jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza z Oporowa. Choć szans na zdobycie bramek było nieco więcej. Druga połowa to również cały czas dominacja podopiecznych Dominik Tomczaka. Choć ci tego dnia nie forsowali zbytnio tempa. Druga połowa zakończyła się takim samym wynikiem jak pierwsza i młodzi Kutnianie mogli otwierać szampany. Ostateczny wynik brzmi 8-2.

- Sam mecz nie był porywającym widowiskiem. Gra też w niektórych momentach się nie zazębiała. Dla nas dzisiaj najważniejsze były 3 punkty i przede wszystkim awans z pierwszego miejsca. Ten cel udało się Nam zrealizować i jesteśmy szczęśliwi. Jednak od kolejnego tygodnia zaczynamy budowę zespołu pod katem walki o wygranie A Klasy. Ta drużyna ma potencjał by drobnych wzmocnieniach by kolejny sezon również zakończyć na pierwszym miejscu – podsumował trener Dominik Tomczak.

KS II Kutno – Olimpia Oporów 8-2 (4-1)

1-0 2’ Dominik Gałecki
2-0 3’ Adrian Krzymieniewski
3-0 30’ Piotr Kierus
4-1 45’ Piotr Kierus
5-1 55’ Sebastian Włodarski (k)
6-1 66’ Adrian Krzymieniewski
7-2 72’ Adrian Krzymieniewski
8-2 89’ Adrian Krzymieniewski

KS: Mateusz Kaźmierczak (46’ Krzysztof Osiński), Mateusz Maryniak, Piotr Domański, Kamil Walczak, Adam Pokorski, Mateusz Motylewski (65’ Kuba Janakowski), Damian Sobczak (55 Kamil Jabłoński), Adrian Krzymieniewski, Piotr Kierus (45’ Sebastian Włodarski), Dominik Gałecki (46’ Bartosz Górecki), Dominik Dębowski.