Reklama

Reklama

100 dni do egzaminu! Tak bawili się maturzyści "Troczewskiego" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sezon studniówkowy w pełni. Tym razem zaglądamy na bal uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. dr. Antoniego Troczewskiego. Zobaczcie, jak się bawili!

Reklama

Studniówka 2023. "Troczewski" świętuje!

Już za cztery miesiące młodzież ze szkół średnich przystąpi do matury. Wcześniej uczniowie biorą jednak udział w tradycyjnych balach. W miniony weekend przeżyli go maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. dr. A. Troczewskiego w Kutnie.

- Studniówka to ważny i radosny moment w życiu, na który czekacie, jak sądzę, z niecierpliwością. Trwa karnawał i w ten czas zabawy życzę Wam odpoczynku od nauki, abyście zbierali siły do poważnego, życiowego egzaminu. Przyjmijcie także życzenia szczęścia i pomyślności w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Niech maturalne wyniki dadzą Wam możliwość spełnienia edukacyjnych i zawodowych ambicji, będą początkiem nowych, pomyślnych perspektyw - mówił starosta kutnowski Daniel Kowalik. 

Podczas balu nie zabrakło życzeń, tradycyjnego poloneza, pamiątkowych zdjęć i oczywiście szaleństwa na parkiecie.

- Szanowni Maturzyści, pragnę życzyć Wam jak najlepszych wyników na maturze i żeby to, co trudne przychodziło wam z łatwością, a to, co niewykonalne było jedynie drobną przeszkodą na drodze do sukcesów i motywacją do osobistego rozwoju - mówiła wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska.

Zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia ze studniówki opublikowane przez Starostwo Powiatowe w Kutnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy