Reklama

17 stopni na oddziale dziecięcym?

Opublikowano:
Autor:

17 stopni na oddziale dziecięcym? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rodzice dzieci przebywających w ciągu ostatnich kilku na oddziale dziecięcym w kutnowskim szpitalu są nieco oburzeni- w salach panowało bowiem zimno, a temperatura sięgała maksymalnie siedemnastu stopni. Tymczasem rzecznik prasowy szpitala przekonuje, że podobna sytuacja nie miała miejsca, a stopień ciepła na pediatrii cały czas był odpowiedni. Kto więc ma racje?

Rodzice twierdzą zgodnie- w tak niskiej temperaturze i nieszczelnych oknach, przez które wpada mroźne powietrze ich dzieci nie są w stanie wyzdrowieć.

- Kiedy leżałam z dzieckiem w szpitalu to same pielęgniarki mówiły, że jest zimno - mówi jedna z mam. - Później okazało się, że kaloryfery nie były odkręcone, ale nawet po ich włączeniu wciąż było zimno. Powodem tego były nieszczelne okna.

Doniesienia o panującym na oddziale chłodzie dementuje z kolei Beata Pokojska, rzecznik prasowy szpitala, która mówi, że nie było nagłego spadku temperatury i nic nie wskazuje na jakiekolwiek kłopoty z ogrzewaniem.

- Na Oddziale Pediatrycznym nie miała miejsca sytuacja wystąpienia zjawiska niskich temperatur - informuje. - Sezon grzewczy w szpitalu trwa od kilku tygodni i utrzymywaa jest temperatura zabezpieczająca komfort cieplny dla wszystkich pacjentów przebywających w naszym szpitalu, a przede wszystkim małych pacjentów Oddziału Pediatrycznego. W związku z tym informuję, że nie było awarii systemu grzewczego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE