Reklama

Reklama

37 wystawców i nawet tysiąc odwiedzających! Za nami VII Powiatowe Targi Pracy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

37 wystawców i nawet tysiąc odwiedzających! Za nami VII Powiatowe Targi Pracy [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
130
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Czas na podsumowanie Powiatowych Targów Pracy, które odbyły się wczoraj w Kutnowskim Domu Kultury. Organizatorzy szacują, że w wydarzeniu wzięło udział około tysiąca osób. Wszyscy mieli okazję zapoznać się z ofertami pracodawców oraz skorzystać z dodatkowych porad.

Reklama

Sukces VII Powiatowych Targów Pracy

Za nami VII Powiatowe Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie. Celem wydarzenia była pomoc osobom zainteresowanym w podjęciu lub zmianie dotychczasowego zatrudnienia oraz zapoznanie się z oczekiwaniami i wymogami lokalnych pracodawców. Wystawcy mieli też możliwość pozyskania pracowników oraz zaprezentowania profili swoich działalności.

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Kutnie, targi odwiedziło nawet około tysiąca osób. Swoją ofertę zaprezentowało 37 wystawców. 

- Szanowni Państwo, w imieniu swoim oraz całego Zarządu Powiatu Kutnowskiego dziękuję wszystkim zebranym za uczestnictwo w Powiatowych Targach Pracy. Dziękuję firmom, które wystawiły się ze swoimi ofertami dla poszukujących pracy mieszkańców powiatu kutnowskiego. Targi pokazują, że rozwój rynku pracy jest jedną z kluczowych dziedzin, którymi zajmuje się samorząd powiatu kutnowskiego. Przynoszą też obopólną korzyść - osoby poszukujące zatrudnienia mogą nawiązać kontakt z potencjalnymi pracodawcami, a przedsiębiorcy znajdują nowych pracowników. Mocno trzymam kciuki i liczę na to, że wszystkie osoby zainteresowane znalezieniem pracy uznały targi za owocne i tę pracę znalazły – mówił starosta kutnowski Daniel Kowalik.

Na uczestników wydarzenia czekały także atrakcje w postaci słodkości, gadżetów oraz berlinkowozu z firmy Animex z darmowymi hot-dogami. Kutnowski Szpital Samorządowy oferował natomiast badanie ciśnienia oraz poziomu glukozy. 

- Podczas targów obecni byliśmy z naszym stoiskiem plenerowym, w którym rozdawaliśmy gadżety, słodkości oraz jabłka dla najmłodszych uczestników targów, którzy przybyli z rodzicami. Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, przyszło na nie około tysiąc osób poszukujących pracy - dodał Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

W targach uczestniczyli pracodawcy z Podstrefy Kutno Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, lokalni przedsiębiorcy z terenu powiatu kutnowskiego, agencje zatrudnienia, doradcy zawodowi, służby mundurowe tj.: policja, żandarmeria wojskowa, Zakład Karny czy Wojskowe Centrum Rekrutacji w Skierniewicach, a także instytucje rynku pracy.

Info: własne/Powiat Kutnowski

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy