Reklama

4-letnia Kornelka walczy z chorobą. Władze gminy apelują do mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

4-letnia Kornelka walczy z chorobą. Władze gminy apelują do mieszkańców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia O małej Kornelce chorującej na białaczkę i apelach o pomoc dziewczynce pisaliśmy już na naszych łamach (KLIK). Teraz, zresztą po raz kolejny, władze Gminy Nowe Ostrowy proszą mieszkańców o wsparcie małej wojowniczki.

- Mieszkańcy Gminy Nowe Ostrowy, po raz drugi zwracamy się do Państwa z apelem o pomoc dla naszej małej mieszkanki gminy Kornelii Szadkowskiej. Potrzebna jest krew dla Kornelii ponieważ dziewczynka choruje na białaczkę. Informujemy, iż w dniu 26 sierpnia 2020 r. do Urzędu Gminy Nowe Ostrowy dojedzie Ambulans z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – informuje Gmina Nowe Ostrowy.

Ambulans będzie podstawiony w godzinach od 11.00 do 13.00. Potrzebna jest deklaracja 30 osób chętnych do oddania krwi (można oddać każdą grupę krwi).

- Prosimy osoby zainteresowane do zapisywania się na listę, która prowadzona jest w sekretariacie Urzędu Gminy. Prosimy o złożenie deklaracji osobiście w jednostce lub o kontakt telefoniczny pod nr 24 356 14 00 i 24 356 14 03 – dodaje Gmina.

Krew można również oddać w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym z dopiskiem dla Korneli Szadkowskiej – Szpital w Łodzi na ul. Spornej – VII oddział onkologii i hematologii dla dzieci.

- Drodzy mieszkańcy prosimy o wsparcie 4-letniej Kornelii w jej chorobie poprzez oddanie krwi z góry dziękując za okazaną pomoc – czytamy na stronie Gminy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE