Reklama

Reklama

Absolwent Kasprowicza wydał swoja książkę. Spotkanie autorskie z Maciejem Kaźmierczakiem

Opublikowano: pt, 23 paź 2015 20:51
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ma zaledwie 19 lat i przebojem wdziera się do świata literatury. Maciej Kaźmierczak - bo o nim mowa - był dzisiaj gościem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej, gdzie odbył się wieczorek autorki z okazji wydania jego ksiątki pt. "Zwierzyna". Sala wypełniła się po same brzegi, a przybyli z pasją wschuchiwali się w słowa młodego artysty. Spotkanie poprowadziła kutnowska blogerka, Paulina Matysiak.

Reklama

Maciej Kaźmierczak jest absolwentem II LO im. J. Kasprowicza w Kutnie i studentem pierwszego roku filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Publikował w licznych antologiach i magazynach. Ponadto redaktor, grafik, pomysłodawca oraz współkoordynator projektu Literackie Kutno, miłośnik surrealizmu oraz wymykającej się jednoznacznej klasyfikacji prozy.

Podczas dzisiejszego spotkania opowiadał m.in o początkach swojej twórczości i emocjach związanych z wydaniem "Zwierzyny". Nie zabrakło ciepłych słów ze strony dyrektor II LO, Barbary Rostek-Nowackiej, która w samych superlatywach wypowiadała się o wybitnym absolencie szkoły.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)