Reklama

Reklama

Adam Rogala - Lewicki kandydat Nowoczesnej Ryszarda Petru!

Opublikowano: czw, 22 paź 2015 18:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Adam Rogala-Lewicki - urodzony 07.07.1982 r. w Łodzi. Ukończył Nauki Polityczne na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Prawo na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi. Doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce (obrona w Instytucie Nauk Politycznych UW), studiował na Uniwersytecie Paris X Nanterre, kończył studia podyplomowe w Akademii Obrony Narodowej, studia managerskie w International Management Institute w New Delhi, stypendysta Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego na Uniwersytecie w Oslo oraz w Liechtenstein Institut.

Reklama

Adiunkt w Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej, wcześniej główny specjalista w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, koordynował prace związane z utrzymaniem systemu ePUAP, współpracował m.in. z Biurem Porad Obywatelskich oraz Ambasadą Polską w Oslo. Zakładał Forum Studiów i Analiz Politycznych im. Maurycego Mochnackiego, Stowarzyszenie Warszawa Przedwojenna oraz fundacje Poland-India Business House. Członek Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, aktywnie zaangażowany w społeczność forum Skyscrapercity.com. Posługuje się językiem angielskim i francuskim.

.cele dla regionu na nadchodzącą kadencję Sejmu
1. Rozwój alternatywnych źródeł energii, w szczególności energii geotermalnej
2. Ład przestrzenny/rewitalizacja miast
3. Infrastruktura kolejowa (szybka kolej z przystankiem Zduńska Wola-Sieradz /port multimodalny w Zduńskiej Woli/ remonty istniejących linii kolejowych)
4. Zielony region/gospodarka odpadami
5. Rozwój sektorów kreatywnych

.kontakt
e:mail: [email protected]
www: http://adam.rogala.lewicki.nowoczesna.org/#
www.fsap.pl
https://www.facebook.com/Adam-Rogala-Lewicki-1222500457775589/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)