Akademicy pokonali OSSM

Akademicy pokonali OSSM - Zdjęcie główne

WydarzeniaAZS WSGK Pol - Fol Kutno pokonał przed własną publicznością zespół OSSM PZKosz Wrocław aż 115: 71. Publiczność, która przyszła do hali SP nr 9, w końcu obejrzała dobry mecz w wykonaniu Akademików.

Zwycięstwo nie przyszło jednak kutnowskiemu zespołowi łatwo. To zawodnicy z Wrocławia lepiej weszli w mecz. Młodzież z OSSM (większość graczy urodziła się w latach 1991 - 93) szybko otworzyła wynik, a w pewnym momencie prowadziła nawet 12:6. W siódmej minucie AZS wyszedł na prowadzenie 20:18, a pierwszą kwartę wygrał 27:25. Druga kwarta nie pozoztawiła już żadnych wątpliwości co do tego, że obie drużyny swoje miejsca w tabeli zajmują nieprzypadkowo. AZS WSGK zdeklasował rywali, wygrywając 36:20.

Trzecia i czwarta odsłona gry to mecz niemal na jeden kosz. Akademicy zdeklasowali rywali, wygrywając 22:12 i 30:14 i zwyciężając w meczu 115:71

AZS WSGK Pol - Fol Kutno - OSSM PZKosz Wrocław 115:71 (27:25, 36:20, 22:12, 30:14)