Reklama

Reklama

Akcja "Znicz": śmierć na drodze i dwoje rannych

Opublikowano: 3 listopada 2017 13:47
Autor:

Akcja "Znicz": śmierć na drodze i dwoje rannych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 7-dniowa akcja "Znicz" rozpoczęła się 27 października, czyli tuż przed dniem Wszystkich Świętych. W tym okresie, jak co roku, zauważalny był wzmożony ruch na drogach, a zwłaszcza w obrębie cmentarzy, co wiąże się z większą liczbą wypadków i kolizji na drogach.

Reklama

W ciągu 7 dób na terenie województwa łódzkiego doszło do 81 wypadków drogowych, w których śmierć poniosły 4 osoby a obrażenia odniosło 90 osób. A jak bilans ten wyglądał na kutnowskich drogach?

Ponad 240 funkcjonariuszy policji dbało o bezpieczeństwo na drogach powiatu kutnowskiego przy współpracy Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej. Kutnowska policja w minionym okresie odnotowała 3 wypadki drogowe w których śmierć poniosła jedna osoba, natomiast dwie osoby zostały ranne. Doszło do 24 kolizji drogowych. Również na naszym terenie nie obyło się bez osób, które kierowały pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali 3 osoby kierujące samochodem w stanie nietrzeźwości oraz 4 osoby kierujące rowerem pod wpływem alkoholu. 2 osoby straciły również prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)