Reklama

[AKTUALIZACJA] Kolejne powiatowe komitety wyborcze zarejestrowane

Opublikowano:
Autor:

[AKTUALIZACJA] Kolejne powiatowe komitety wyborcze zarejestrowane - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsze komitety wyborcze zarejestrowano w gminie Krzyżanów. Kto już do nich dołączył?

Pierwszy z nich to Komitet Wyborczy Wyborców Moniki, którego sekretarzem wyborczym została Ewa Sobolewska. Siedziba komitetu znajduje się w Rustowie (gm. Krzyżanów). Kolejny to Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Jakubowskiego. Jego sekretarzem jest Jolanta Jakubowska, natomiast siedziba komitetu mieści się w Julianowie (również gm. Krzyżanów).

20 sierpnia pojawiły się jeszcze Komitet Wyborczy Wyborców Justyny Jasińskiej (pełnomocnik - Małgorzata Maria Bronikowska, Nowa Wieś, gm. Kutno) oraz Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzaty Stokfisz (pełnomocnik - Elżbieta Sieradzan, Dąbrowice, gm. Dąbrowice).

21 sierpnia zarejestrowano Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy w Żychlinie. Jego pełnomocnikiem wyborczym jest Julia Aleksandra Ambroziak. Tego dnia także powstał Komitet Wyborczy Wyborców Ewy Wasilewskiej, którego pełnomocnikiem jest Ewa Wasilewska a jego siedziba mieści się w Szymanówce w gminie Oporów.

22 sierpnia do rejestru dołączyło 7 kolejnych komitetów - w gminie Kutno Komitet Wyborczy Wyborców Anny Czerwińskiej z siedzibą w Byszewie-Kaczyniu. Jego pełnomocnikiem jest Marcin Czerwiński. Także w gminie Kutno powstał Komitet Wyborczy Wyborców Strażacy Gminy Kutno, którego pełnomocnikiem jest Jan Broda.

W gminie Krośniewice powstał komitet obecnej burmistrz - Komitet Wyborczy Wyborców Julianny Barbary Herman, którego pełnomocnikiem jest Marek Wietrzyk. Równocześnie w tej gminie zarejestrował się też Komitet Wyborczy Wyborców Nasze Miasto Krośniewice z pełnomocnikiem Andrzejem Bonawenturczakiem.

W gminie Strzelce zarejestrowano Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Grabowskiego, którego pełnomocnikiem został Tomasz Janczak, a jego siedziba mieści się w Aleksandrowie.

W gminie Krzyżanów w szranki z obecnym wójtem stanie Komitet Wyborczy Wyborców „Nasza Gmina Krzyżanów” z siedzibą w Kaszewach Tarnowskich. Jego pełnomocniczką jest Anna Włodarczyk.

W gminie Strzelce natomiast powstał Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina-Strzelce z pełnomocnikiem w osobie Magdaleny Stasiak-Kaczmarek i siedzibą w Sójkach-Parceli.

23 sierpnia dołączyły kolejne dwa komitety - w gminie Nowe Ostrowy Komitet Wyborczy Wyborców Zdzisława Kostrzewy, którego pełnomocnikiem jest Elżbieta Jadczak oraz w Dąbrowicach Komitet Wyborczy Wyborców Doroty Dąbrowskiej, którego pełnomocnikiem została Ewelina Dąbrowska.

24 sierpnia w powiecie przybyło kolejnych 10 komitetów. W gminie Łanięta powstał Komitet Wyborczy Wyborców „Strażak Gminy Łanięta”, którego pełnomocnikiem został Mirosław Oleradzki.

W gminie Bedlno zarejestrowano Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Ignaczewskiego, którego pełnomocnikiem została Agnieszka Ignaczewska.

W Nowych Ostrowach powstał Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wspólna Gmina Nowe Ostrowy. Jego pełnomocnikiem została Violetta Kaczmarek. Kolejnym komitetem, który został zarejestrowany tego dnia na terenie gminy Nowe Ostrowy był Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Ostrowy Wiesława Brody, którego pełnomocnikiem została Agnieszka Felner. Również w tej gminie powstał Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota-Wspólnot, którego pełnomocnikiem został Bogdan Jatczak.

W gminie Oporów zarejestrowano tego dnia trzy komitety: Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Oporowa, którego pełnomocnikiem został Michał Kawczyński, Komitet Wyborczy Wyborców Czas Na Zmiany, którego pełnomocnikiem został Jarosław Sobczyk oraz Komitet Wyborczy Wyborców Nasz Dom z pełnomocnikiem w osobie Jarosława Workowskiego.

W gminie Dąbrowice powstał Komitet Wyborczy Wyborców „Razem Dla Swojej Gminy”. Jego pełnomocnikiem została Aneta Kwiatkowska.

Stawkę zamyka Komitet Wyborczy Wyborców Łączyć Nie Dzielić, który powstał w gminie Żychlin, a jego przewodniczącym została Wioletta Wachowiak.

Ostatniego dnia, którego można było zgłaszać komitety wyborcze, czyli 27 sierpnia, zarejestrowano: w gminie Dąbrowice Komitet Wyborczy Wyborców Pacholczyk Rafała z pełnomocnikiem w osobie Barbary Szarwas, a w gminie Nowe Ostrowy powstał Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość Uczciwej Gminy”, którego pełnomocnikiem został Jan Wojtczak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE