Reklama

[AKTUALIZACJA] Policjant zaatakowany w centrum miasta! Padły strzały

Opublikowano:
Autor:

[AKTUALIZACJA] Policjant zaatakowany w centrum miasta! Padły strzały - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak udaje nam się dowiedzieć, wczoraj w Kutnie doszło do niebezpiecznego incydentu, który zakończył się oddaniem przez jednego z policjantów strzałów ostrzegawczych. Policja póki co oficjalnie sprawy nie komentuje.

Policjant miał zostać zaatakowany przez mężczyznę. W tej chwili nie wiemy w jakich okolicznościach do tego doszło. Wiadomo natomiast, że mundurowy oddał strzały ostrzegawcze, a napastnik prawdopodobnie został zatrzymany.

Czekamy na oficjalne stanowisko policji w tej sprawie.

[AKTUALIZACJA]

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, do zdarzenia doszło prawdopodobnie w centrum miasta. Kutnowscy kryminalni uzyskali informację, że może przebywać tam mężczyzna (mieszkaniec Kołobrzegu), który dokonywał włamań w naszym mieście. Mężczyzna miał znajdować się tam razem ze swoimi kolegami. Na miejsce udało się dwóch policjantów i policjantka.

Według nieoficjalnych informacji policjantka została uderzona, a jeden z mężczyzn ruszył na jednego z policjantów z nożem wykrzykując przekleństwa. Policjant oddał strzały ostrzegawcze w powietrze.

Zatrzymana została jedna osoba, prawdopodobnie napastnik z nożem. Podkreślamy, że to jak dotąd nieoficjalne informacje. Czekamy na ich potwierdzenie przez policję.

[AKTUALIZACJA 2]

Policja zabrała głos i częściowo potwierdza to, co udało nam się dowiedzieć. Niestety póki co mundurowi muszą wstrzymać się z szerszym komentarzem z uwagi na czynności prowadzone przez prokuraturę.

- Faktycznie w dniu wczorajszym doszło do interwencji podjętej przez funkcjonariuszy naszej jednostki, która dotyczyła zatrzymania osoby poszukiwanej. Ta osoba zaatakowała policjantów nożem, w związku z czym jeden z funkcjonariuszy oddał jeden strzał ostrzegawczy w powietrze. Poszukiwanego obezwładniono i zatrzymano - mówi nam st. sierż. Daria Fraszczyk z KPP Kutno.

Żadnemu z policjantów nic się nie stało. Jednocześnie mundurowi ani nie dementują ani nie potwierdzają informacji o uderzonej policjantce.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE