Reklama

Andrzej Duda jutro odwiedzi Kutno?! Okazuje się, że…

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Duda jutro odwiedzi Kutno?! Okazuje się, że… - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś ogólnopolskie media obiegła informacja, że Andrzej Duda wybiera się z wizytą do naszego miasta. To sprawiło, że na kutnowskim facebooku zrobiło się niemałe zamieszanie z udziałem zarówno sympatyków jak i oponentów urzędującego prezydenta starającego się o reelekcję, z kolei Czytelnicy zasypują naszą redakcję pytaniami – kiedy i gdzie będzie można spotkać głowę państwa?

Jednym z elementów kampanii wyborczej A. Dudy mają być spotkania z Polakami i objazd naszego kraju „Dudabusem”. Informacja o tym, że Andrzej Duda zamierza odwiedzić już jutro nasze miasto padła dziś po ogłoszeniu przez prezydenta swojego sztabu wyborczego.

Krótko po doniesieniach ogólnopolskich mediów o wizycie A. Dudy w Kutnie do naszej redakcji zaczęły spływać pytania – czy prezydent faktycznie wybiera się do Kutna? O której godzinie i gdzie będzie można go spotkać?

Również na facebooku (KLIK) rozgorzała gorąca dyskusja. Jak to zwykle w przypadku mediów społecznościowych bywa – nie wszystkie wypowiedzi nadają się do cytowania. Jednak również pod wspomnianym postem padają pytania o szczegóły wizyty prezydenta w Mieście Róż.

Zaczerpnęliśmy więc informacji u źródła i poprosiliśmy Ewę Rzymkowską - jedną z liderek kutnowskiego PiS - o potwierdzenie lub zdementowanie doniesień ogólnopolskich mediów. Wiceprzewodnicząca rady miasta Kutno z pełną stanowczością stwierdza, że na jutro nie jest zaplanowana żadna wizyta A. Dudy w naszym mieście.

- Informacja medialna jest omyłkowa – kwituje E. Rzymkowska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE