Reklama

Reklama

Andrzej Duda odwiedził Kutno

Opublikowano: ndz, 25 sty 2015 18:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu dzisiejszym w auli Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie odbyło się spotkanie z europosłem Andrzejem Dudą, kandydatem na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.Mieszkańcy tłumnie przybyli na spotkanie, którego organizatorem był przewodniczący PiS w powiecie kutnowskim - Konrad Kłopotowski. A. Duda podczas spotkania podsumowywał dotychczasowe rządy panujące w naszym kraju i zachęcał zbranych na oddanie swoich głosów na jego kandydaturę.

Reklama

- Nadchodzi niezwykle ważny czas dla naszego kraju. 2015 rok to rok podwójnych wyborów - wyborów prezydenckich oraz parlamentarnych. Trzeba rozmawiać o nas, o polskim społeczeństwie, o tym, w jakiej jesteśmy sytuacji i jak patrzymy także na Polskę w perspektywie ostatnich 7 lat i 25 lat - mówił europoseł na spotkaniu.

Podczas swojgo przemówienia Andrzej Duda podkreślał niewypełnienie obietnic wyborczych obecnego prezydenta oraz ich częściowe dotrzymanie. Nie brakowało słów krytyki odnośnie gospodarki narodowej, likwidacji stoczni czy przypomnienia afery ws. "Amber Gold".

- Szanowni państwo, ja z tego miejsca chce z państwem tak, jak z Polakami w całej Polsce zawrzeć umowę, jak ma wyglądać prezydentura. To będzie prezydentura aktywna, prezydentura szczególnie uwarunkowana na społeczeństwo, otwarta na głos obywateli oraz ich inicjatywę. Dlatego deklaruję, że będę stał na straży bezpieczeństwa Polaków, by była budowana silna armia narodowa, dobrze wyszkolona i wyposażona. Chcę, aby Polska była państwem, w którym jest sprawiedliwość i zwyciężają prawa obywateli. Właśnie takie państwo będę budował jako prezydent. Nie pozwolę na przekształcenie lasów państwowych w prywatne wartości - zachęcał mieszkańców do głosowania na swoją kandydaturę A. Duda.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    jagienka

    Szanowna redakcjo a może podsunę Wam temat na nowy artykuł <<Przestrzeganie zasad w dobie pandemi na spotkaniach z kandydatem na Prezydenta Panem Andrzejem Dudą>> chyba byłoby o czym pisać???? W urzędach, sklepach wszędzie, gdzie jest większe skupisko ludzi trzeba nosić maseczki i przestrzegać odstępy- czyż tak nie mówi nasz sz... Rozwiń

  • 3 lata temu | ocena +0 / -0

    majowapanienka

    Dupa, dupa, dupa!.