Reklama

Animex wspiera walkę z koronawirusem. Firma przekaże pieniądze dla kutnowskiego szpitala

Opublikowano:
Autor:

Animex wspiera walkę z koronawirusem. Firma przekaże pieniądze dla kutnowskiego szpitala - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Animex Foods włącza się w akcję pomocy placówkom medycznym. Ćwierć miliona złotych trafi do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego w związku epidemią koronawirusa.

Środki finansowe zostaną wykorzystane na zakup sprzętu dla personelu szpitala oraz pacjentów znajdujących się w placówce. Program dofinansowania jest pierwszym z etapów niesienia pomocy szpitalom zlokalizowanym w regionach, w których swoje zakłady posiada Animex Foods. Wsparcie miejscowych placówek medycznych jest wyrazem solidarności z lokalnymi społecznościami. Łącznie 100 tys. złotych otrzymają także szpitale w Łęczycy i Zgierzu.

- Docelowo Animex Foods wraz z siostrzaną spółką Agri Plus udzielą wsparcia kilkunastu szpitalom w całym kraju na całkowitą kwotę przekraczającą półtora miliona złotych - mówi Łukasz Dominiak, rzecznik prasowy Animex Foods.

W planach firmy znajduje się także między innymi przekazanie sprzętu ochronnego dla personelu oraz stałe wsparcie produktowe jednostek zajmujących się rozdysponowywaniem żywności wśród osób objętych kwarantanną, w tym potrzebującym i seniorom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE