Reklama

Apel o premie dla strażników miejskich. Co na to urząd?

Opublikowano:
Autor:

Apel o premie dla strażników miejskich. Co na to urząd? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy kutnowscy strażnicy miejscy powinni dostać premie i to jeszcze w tym miesiącu? Z taką inicjatywą wyszedł jeden z radnych, a prezydent Kutna już odniósł się do jego wniosku.

Mowa o Łukaszu Walczaku, który złożył interpelację w której wnioskuje, by nagrodzić premią finansową każdego strażnika miejskiego w Kutnie. Jak radny to argumentuje?

- W dniu 29 sierpnia 2019 roku przypada święto funkcjonariuszy Straży Miejskiej w całej Polsce. Doceniając trud codziennej służby oraz poświęcenie w czuwaniu nad bezpieczeństwem naszego miasta należy nagrodzić ich premiami finansowymi – czytamy w piśmie Ł. Walczaka.

Zbigniew Burzyński odpowiadając na pismo radnego zaznacza, że strażnicy miejscy już otrzymują nagrody. Dzieje się tak jednak z okazji innego święta – obchodzonego 27 maja.

- Funkcjonariusze Straży Miejskiej otrzymują nagrody z tytułu "Dnia Samorządowca", tak jak pozostali pracownicy Urzędu Miasta – odpowiada Z. Burzyński.

Warto dodać, że Ł. Walczak złożył jeszcze jedno pismo. Pyta w nim o to, na jakim etapie znajduje się analiza prawna dot. kwestii zakupu paralizatorów dla funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Kutnie (pisaliśmy o tym TUTAJ). Radny pyta także iloma rowerami dysponuje kutnowska straż miejska. O odpowiedzi na te pytania na pewno poinformujemy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE