Reklama

Aquapark kibicom Polfarmexu

Opublikowano:
Autor:

Aquapark kibicom Polfarmexu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już 21 listopada 2016 roku rusza program lojalnościowy przygotowany przez Aquapark Kutno dla Kibiców Polfarmexu. Programem objęci będą Kibice Polfarmex Kutno, którzy w czasie meczów Tauron Basket Liga otrzymają Kartę Kibica.Pierwsze karty rozdane zostaną w dniu 21 Listopada na meczu Polfarmex – Energa Czarni Słupsk. Karta Kibica posiada 30-dniowy termin ważności od dnia wydania karty. Karta Kibica nie jest imienna.

JAK TO DZIAŁA?

Za wizytę w Aquaparku Kutno /basen/ Kibic otrzymuje pieczątkę na karcie. Warunkiem otrzymania pieczątki jest okazanie karnetu na mecze lub biletu z meczu, podczas którego została wydana Karta Kibica. Kartę należy pokazać po skorzystaniu z basenu w kasie.

Po uzbieraniu 3 pieczątek, za wejście na basen, Kibic uzyskuje prawo do jednorazowego, godzinnego wejścia na basen w cenie 1zł dla jednej osoby. Aby uzyskać możliwość wejścia na basen w cenie 1 zł ważną kartę z trzema pieczątkami należy oddać przed wejściem w kasie.

Program dotyczy tylko tych klientów, którzy korzystają z biletów normalnych lub ulgowych. Nie dotyczy korzystania z biletów rodzinnych oraz innych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE