Reklama

Areszt dla sprawców rozboju

Opublikowano:
Autor:

Areszt dla sprawców rozboju - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Żychlińscy policjanci zatrzymali trzech sprawców rozboju, którzy pobili swojego kolegę zabierając mu zegarek wartości około 600 złotych. Mężczyźni w wieku 26, 44 i 55 lat znani są policjantom z uwagi na wcześniejsze konflikty z prawem. Decyzją Sądu Rejonowego w Kutnie cała trójka została aresztowany na okres trzech miesięcy.24 czerwca w Żychlinie przy ulicy Narutowicza czterech mężczyzn wspólnie spożywało alkohol. Około godziny 14.00 pomiędzy trójką sprawców a pokrzywdzonym, 45-letnim mieszkańcem Żychlina doszło do awantury. Napastnicy zaczęli bić pięściami i kopać swojego kolegę zabierając mu zegarek o wartości około 600 złotych.

O całym zdarzeniu zostali poinformowani żychlińscy policjanci, którzy tego samego dnia zatrzymali sprawców rozboju, odzyskując skradziony zegarek. Napastnikami okazali się mężczyźni w wieku 26, 44 i 55 lat. Mieszkańcy powiatu kutnowskiego byli wcześniej notowani za kradzieże, rozboje i jazdę pod wpływem alkoholu.

24 października Sąd Rejonowy w Kutnie na wniosek policjantów i Prokuratury wobec sprawców zastosował areszt na okres trzech miesięcy. Za rozbój 55-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności, natomiast pozostałym z uwagi na działanie w warunkach powrotu do przestępstwa do 15 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE