Reklama

Reklama

Atak na biuro kutnowskiego posła? Sprawa zgłoszona policji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Atak na biuro kutnowskiego posła? Sprawa zgłoszona policji - Zdjęcie główne

Poseł z Kutna twierdzi, że jego biuro zostało zaatakowane i padło ofiarą wandali | foto poglądowe-archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski poseł Tadeusz Woźniak poinformował wczoraj, że jedno z jego biur poselskich została zaatakowane. Chodzi o lokal zlokalizowany w Łowiczu. Sprawa została zgłoszona policji, a parlamentarzysta przypomina, że to nie pierwszy podobny incydent w ostatnim czasie.

Reklama

- Prawdopodobnie w weekend została zniszczona i skradziona tablica informacyjna (baner) zlokalizowana przy wjeździe do budynku przy ulicy Kaliskiej 5, w którym mieści się Filia Biura Poselskiego Posła Tadeusza Woźniaka – poinformował wczoraj poseł Tadeusz Woźniak.

Wczoraj rano Zastępca Dyrektora Biura Poselskiego idąc do pracy zobaczyła brak wspomnianej tablicy. Woźniak dodał, że jeszcze w piątek tablica znajdowała się na swoim miejscu.

Poseł z Kutna zaznacza, że na tego typu akty wandalizmu nie było i nie ma przyzwolenia. Z tego powodu sprawa została zgłoszona policji.

- Jest to kolejny bulwersujący atak na biura poselskie, który niezależnie od przynależności partyjnej powinien być potępiony. Należy pamiętać, że tutaj doszło do kradzieży, ale wcześniej było wiele ataków na inne biura np. podpalenie drzwi wejściowych, strzelanie z wiatrówki w okna, czy najtragiczniejszy atak na biuro poselskie Prawa i Sprawiedliwości w Łodzi, gdzie zamordowano pracownika biura – przypomina poseł Woźniak.

Na koniec parlamentarzysta dodaje, że biura poselskie i ich filie mają służyć pomocą lokalnym społecznościom.

- Jeśli ktoś miałby jakieś informacje lub widział zdarzenie proszony jest o kontakt z Biurem Poselskim (Tel. 790 890 601, email: Tadeusz.Wozniak@sejm.pl) lub Komendą Powiatową Policji w Łowiczu – apeluje T. Woźniak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy