Reklama

Awantura na SOR: lekarz w roli głównej. Ratownicy wezwali policję

Opublikowano:
Autor:

Awantura na SOR: lekarz w roli głównej. Ratownicy wezwali policję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski szpital nie schodzi z tapetu. Niestety, placówka po raz kolejny nie przysparza mieszkańcom powodów do dumy i poczucia bezpieczeństwa. Tym razem chodzi o Szpitalny Oddział Ratunkowy, gdzie doszło do awantury z udziałem lekarza i ratowników medycznych. Doktor miał być agresywny, w związku z czym konieczna była interwencja stróżów prawa.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę ok. godz. 17. Ratownicy medyczni przywieźli do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego pacjentkę z podejrzeniem COVID-19. Ratownik próbował z karetki dodzwonić się do SOR, bezskutecznie.

Następnie pod adresem ratowników miały padać słowa, które nie nadają się do publikacji. Lekarz z SOR powiedział im, żeby – mówiąc bardzo delikatnie – zabrali pacjentkę i odjechali. Lekarz miał być także agresywny wobec wojewódzkiego koordynatora ratownictwa medycznego.

- Patrol policji został wezwany z powodu agresji lekarza w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym wobec personelu zespołu ratownictwa medycznego. Po interwencji policji pacjentka została przyjęta – mówi rat. med. Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, podkom. Edyta Machnik potwierdza, że mundurowi podejmowali wczoraj interwencję na SOR w Kutnie, w związku z "wymianą zdań między ratownikami medycznymi a lekarzem".

Do sprawy na pewno będziemy wracać.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE