Reklama

Awantura w Ośrodku Młodzieżowym. Musiała interweniować policja!

Opublikowano:
Autor:

Awantura w Ośrodku Młodzieżowym. Musiała interweniować policja! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niepokojące wieści dotarły do naszej Redakcji z Żychlina od jednego z mieszkańców, który poinformował o zakłócaniu ciszy nocnej i interwencji mundurowych w tamtejszym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.

Całe zajście miało miejsce tydzień temu. Późnym wieczorem 17 czerwca żychlinianin usłyszał dobiegające z terenu MOS-u głośne krzyki. Po tym incydencie nasz Czytelnik relacjonował:

- Jestem mieszkańcem Żychlina i mieszkam blisko szkoły tzn. ośrodka, który wcześniej był w innej miejscowości pod Kutnem. Tamtejsza młodzież nie dawała spać. Było tak głośno jak na jakieś imprezie. Czy tam byli w ogóle jacyś opiekunowie? Co na to dyrekcja tego ośrodka? Czy dyrektor wie co tam się działo? Nawet policja interweniowała. Policję podobno wzywali mieszkańcy, bo nie dało się spokojnie spać.

Okazało się, że rzeczywiście ktoś o sprawie powiadomił funkcjonariuszy policji. Ci przybyli we wskazane miejsce, do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, około godz. 22:45. Z informacji przekazanych nam przez asp. szt. Edytę Machnik, oficera prasowego kutnowskiej komendy policji, wynika, że interwencja ta dotyczyła awantury. Nie wiadomo jednak, między kim się wywiązała. Możemy jedynie przypuszczać, że do zatargu doszło między podopiecznymi. Na szczęście nie była ona na tyle poważna - zakończyła się na pouczeniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE