Reklama

Awaria na Wroniej - czyżby koniec udręki mieszkańców?

Opublikowano:
Autor:

Awaria na Wroniej - czyżby koniec udręki mieszkańców? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia O problemie na ul. Wroniej wielokrotnie informowali nas okoliczni mieszkańcy, a także kierowcy. Doszło tam do awarii wodociągu, jednak nie to było największym problemem, a fakt, że przez kilka tygodni nikt nie zajął się usterką - dookoła sporych rozmiarów dziury w jezdni postawiono jedynie barierki zabezpieczające...

Jak informowali nas pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Kutnie - oprócz prac planowych zdarzają się również "niespodzianki" i nie ma dnia, żeby nie było gdzieś awarii. Jedną z takich niespodzianek właśnie jest awaria na ul. Wroniej.

- Na ulicy Wroniej osiadła studnia, a teren jest wyjątkowo trudny ze względu na wysoki poziom wody gruntowej - informuje Piotr Stegent, kierownik działu utrzymania sieci PWiK w Kutnie.

Na szczęście gospodarstwa domowe mieszkańców nie ucierpiały.

- Jeśli chodzi o utrudnienia dla mieszkańców, to występują jedynie problemy z przejazdem, ponieważ odbiór ścieków jest zabezpieczony - dodaje Paweł Kierzkowski, dyrektor ds. technicznych PWiK w Kutnie.

Pracownicy PWiK początkowo zapowiadali, że usunięcie awarii możliwe będzie w lipcu, jednak udało się i prace ruszyły już kilka dni temu. Usunięcie awarii potrwa do 14 dni przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE