Reklama

Awaria prądu w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Awaria prądu w Kutnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tuż po godzinie 10:00 do Pogotowia Energetycznego wpłynęło zgłoszenie dotyczące awarii prądu. Mieszkańcy dziewięciu ulic zatem muszą uzbroić się w cierpliwość. Energa przewiduje usunięcie awarii do godz. 12:00, jednak czas ten może się wydłużyć.

Jak informuje nas dyżurna Pogotowia Energetycznego Energi, w sieci zasilania znajdującej się przy ul. Tarnowskiego odnotowano całkowity brak prądu. Awarię zgłoszono o godz. 10:02. Nie wiadomo, jak długo potrwa naprawa. Ponadto problem z dostawą energii mogą mieć również mieszkańcy okolicznych ulic podlegających pod sieć zasilania znajdującą się przy ul. Tarnowskiego - ulic Rejtana, Marii Skłodowskiej-Curie, Ogrodowej, Północnej, Józefa Wybickiego, Kasztanowej, Zamoyskiego, Stefana Batorego oraz Stefanii Sempołowskiej.

- Dojazd na miejsce i naprawa może zająć od 2 do 5 godzin. Ten czas może się zarówno skrócić jak i wydłużyć w zależności od liczby awarii w subterenie - informuje Sylwia Wąchowska.

Kilkusekundowe wyłączenia prądu i skoki napięcia występują również w budynkach przy ul. Wojska Polskiego, a także 1-go Maja. A jak wygląda sytuacja w innych częściach miasta?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE