Reklama

Badania kardiologiczne

Opublikowano:
Autor:

Badania kardiologiczne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe w Kutnie rozpoczęło realizację zadania dotyczącego bezpłatnych, pogłębionych badań kardiologicznych dla mieszkańców powiatu kutnowskiego.Zadanie jest realizowane w ramach projektu PL13 „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”.Na podstawie wcześniej wypełnionych ankiet, Zespół Doradczy Lekarzy zakwalifikował do badań 3500 osób.JEŻELI WYPEŁNIAŁEŚ ANKIETĘ W RAMACH PROJEKTUI CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ, CZY ZOSTAŁEŚ ZAKWALIFIKOWANYDO BADAŃ, ZADZWOŃ POD NR TELEFONU 24 355-47-36ALBO PRZYJDŹ DO STAROSTWA POWIATOWEGO W KUTNIE(UL. KOŚCIUSZKI 16, POK. NR 18)

Projekt „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie” korzysta z dofinansowania w kwocie 3 465 115 PLN, pochodzącego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu PL13 Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu.
Celem projektu jest poprawa zdrowia publicznego i ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu oraz zmniejszanie zachorowalności na choroby związane ze stylem życia na obszarze powiatu kutnowskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE