Reklama

Reklama

"Bajkowe Poranki w Muzeum"

Opublikowano: ndz, 22 mar 2015 11:30
Autor:

"Bajkowe Poranki w Muzeum" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Już w najbliższą niedzielę, 22 marca o godz. 10:30 w Muzeum im. Jerzego Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach odbędzie się drugie spotkanie z cyklu "Bajkowe Poranki w Muzeum". Tym razem w naszym domowym kinie wyświetlone zostaną "Przygody Ali w krainie zabawek" i "Pinokio". Projekcji ponownie towarzyszyć będą warsztaty plastyczne podczas których każdy z uczestników będzie miał możliwość wykonania osobistej drewnianej laleczki-kukiełki.

Spotkanie ma charakter otwarty, dlatego zapraszamy na nie wszystkich miłośników bajek z rzutnika, bez względu na wiek. Szczególnie gorąco zachęcamy zatem do uczestnictwa rodziców i dziadków.

Przewidywany czas spotkania - ok. 1h. Wstęp  na projekcję i zajęcia jest bezpłatny, jednak z uwagi na konieczność przygotowania niezbędnych materiałów plastycznych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swojej obecności.

Zgłoszeń można dokonać osobiście w kasie Muzeum (Pl. Wolności 1, Krośniewice), telefonicznie pod numerem: (24)2523347 lub mailowo na adres [email protected].

Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona. Uczestnikom poprzednich zajęć przypominamy o zabraniu ze sobą karnetów do podstemplowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)