Reklama

Reklama

Barbara Ciwoniuk spotkała się z młodymi czytelnikami

Opublikowano: pon, 21 wrz 2015 10:21
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Barbara Ciwoniuk była długo oczekiwanym gościem czytelników Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MiPBP w Kutnie. W spotkaniu wzięli udział uczniowie z kutnowskich gimnazjów.Podczas spotkań autorka zaprezentowała młodym słuchaczom swoją twórczość. Zwróciła szczególną uwagę na problemy bohaterów książek, a tak naprawdę problemy każdego młodego człowieka, gdyż w książkach zawarte są prawdziwe historie z życia.

Reklama

Przykładem jest Igor tytułowy bohater, który boryka się z dysleksją i jak każdy dyslektyk czuje się inny, być może wyjątkowy. Pisarka zwróciła uwagę, że przysłowiowym Igorem może być kolega, koleżanka z klasy.

Na zakończenie spotkań autorka omówiła 55 zasad Rona Clarka zawarte w swojej książce A jeśli zostanę…. To tylko 55 zasad, wielu nauczycieli stosuje je zupełnie o tym nie wiedząc, intuicyjnie. Potrzeba tylko nowego, świeżego spojrzenia, konsekwencji i systematycznego wdrażania systemu. Mówili o tym również inni sławni pedagodzy: Korczak, Montessori, Freinet, Ginott czy Mazlish. Uczniowie posiadający książkę pisarki wyszli ze spotkania z autografem z dedykacją.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)