Reklama

Reklama

Będą duże utrudnienia na drodze krajowej w powiecie kutnowskim. "Apelujemy o rozwagę i cierpliwość"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Będą duże utrudnienia na drodze krajowej w powiecie kutnowskim. "Apelujemy o rozwagę i cierpliwość" - Zdjęcie główne

Na drodze krajowej pod Kutnem będą występowały spore utrudnienia w ruchu | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o planowanych utrudnieniach w powiecie kutnowskim. Mają one związek z robotami drogowymi, które prowadzone będą na Drodze Krajowej nr 91.

Reklama

- W najbliższy poniedziałek – 26 kwietnia na DK91 rozpoczyna się remont  nawierzchni. Prace będą prowadzone ok. 5km na północ od Krośniewic w dwóch miejscach: na 284-ym i 285-ym kilometrze drogi. W pierwszym przypadku objęty będzie nimi odcinek ok. 200, a w drugim ok. 550 metrów - inofmruje nas Maciej Zalewski, Główny Specjalista ds. Komunikacji łódzkiej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Prace będą polegały na wymianie nawierzchni (tzw. warstwy ścieralnej) na całej szerokości jezdni. Ponieważ prace będą prowadzone przy odbywającym się ruchu, tzw. połówkami jezdni (na jednej połowie będą prowadzone prace, ruch będzie odbywał się po drugiej), konieczne będzie wprowadzenie jazdy w systemie wahadłowym - raz jeden, raz drugi kierunek jazdy.

- Ruchem będą kierowali specjalnie przeszkoleni pracownicy wykonawcy. Prace kontynuowane będą do czwartku – 29 kwietnia w godzinach od 10.00 do 18.00. Apelujemy o rozwagę i cierpliwość, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem - zaznacza M. Zalewski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy