Reklama

Reklama

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Opublikowano: ndz, 28 cze 2015 18:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś na boisku przy bloku Sikorskiego 9 odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez RSM Pionier i I LO im. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie, który rozpoczyna okres wakacyjny dla najmłodszych. Na każdego uczestnika imprezy czekało mnóstwo niesamowitych wrażeń. Przede wszystkim bezpieczeństwo! Podczas dzisiejszego spotkania zaprezentowano kurs pierwszej pomocy, dzięki któremu będziemy mogli pomóc, a nawet uratować komuś życie. Spotkanie miało również uświadomić dzieci jak niebezpieczne są dopalacze.- Zaczynają się wakacje i wiele pokus czeka na młodzież, w tym dopalacze. Zatem nigdy wiedzy na ich temat za dużo. Myślę, że każdy powinien być świadomy z zagrożeń, jakie niosą za sobą te używki - mówi prezes RSM Pionier, Andrzej Nowakowski.

Reklama

Ponadto ukazano, w jaki sposób zachować bezpieczeństwo na osiedlu, jak dzieci powinny zachować się w sytuacjach zagrożających życiu lub zdrowiu. Na placu pojawili się również funkcjonariusze policji, która zaprezentowała zebranym konsekwencje używania dopalaczy. Straż miejska rozstawiła monitoring i wytłumaczyła zasady działania i operowania nią. Natomiast strażacy przedstawili sprzęt z którego korzystają podczas akcji ratowniczych.

- Dziś uczestniczymy w kolejnej zabawie z cyklu imprez, którą organizujemy. Hasłem przewdonim są nie tylko dopalacze, ale również bezpieczeństwo na wakacjach i bezpieczeństwo naszych mieszkań. Policja, straż miejska i straż pożarna są naszymi stałymi uczestnikami, którzy informują najmłodszych jak zachować ostrożność i bezpieczeństwo w wielu sytuacjach - kończy prezes.

Ponadto na dzieci czekały najrozmaitsze zabawy sportowe z nagrodami oraz wisienka na torcie - pokazy i wspólna gra z koszykarzami KKS PRO-BASKET Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)