Reklama

Błędy na porodówce: szpital zapłaci 2 miliony odszkodowania!

Opublikowano:
Autor:

Błędy na porodówce: szpital zapłaci 2 miliony odszkodowania! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czy kutnowski szpital kiedykolwiek wyjdzie z kłopotów? Zgodnie z prawomocnym już wyrokiem sądu, lecznica zapłacić ma 2 miliony złotych odszkodowania!

Sprawa dotyczyć ma odpowiedzialności lekarzy za przyjęcie porodu i stan dziecka po urodzeniu. Podczas porodu miało dojść do komplikacji trzeba było wykonać cesarskie cięcie.

Potwierdza to starosta Daniel Kowalik.

- Znam sprawę, miało to miejsce w 2013 roku. Rodzina domagała się od szpitala odszkodowania i wygrała w sądzie - mówi starosta.

Więcej szczegółów w sprawie podamy w najbliższych dniach.

To kolejna zła wiadomość płynąca z kutnowskiego szpitala w tym tygodniu. TUTAJ pisaliśmy o tragedii, w pożarze w wyniku którego zginął 37-letni mężczyzna. Sprawę komentował dla nas starosta kutnowski, Daniel Kowalik, a pierwsze ustalenia ujawniała Prokuratura Okręgowa w Łodzi TUTAJ i TUTAJ. Znane są już także pierwsze wyniki sekcji zwłok mężczyzny. Z kolei radny Bartosz Serenda zaapelował o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu, po nim o to samo zawnioskował cały Komitet Obywatelski. Starosta odmówił, zaproponował jednak inne rozwiązanie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE