Reklama

Reklama

Bójka w centrum Kutna. Policja zatrzymała trzech 17-latków

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Bójka w centrum Kutna. Policja zatrzymała trzech 17-latków - Zdjęcie główne

Do bójki doszło w centrum Kutna. | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci zatrzymali trzech napastników, którzy pobili mężczyznę w centrum miasta. Okazali się nimi 17-letni mieszkańcy Kutna. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

- 22 stycznia 2021 roku około godziny 20.40 do oficera dyżurnego policji w Kutnie trafiła informacja o pobiciu mężczyzny na ulicy Podrzecznej. Na miejsce skierowano  policjantów. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że kilkanaście minut wcześniej przed jednym ze sklepów podszedł do niego znany mu mężczyzna w towarzystwie kilku osób, zaczął go zaczepiać i mu ubliżać. Pokrzywdzony był w towarzystwie koleżanek i nie chcąc wdawać się w utarczki słowne postanowił odejść - relacjonuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Grupa mężczyzn nie odpuściła i poszli za nim. W pewnym momencie znany mu mężczyzna wraz z dwoma kolegami zaczęli go szarpać, uderzać rękoma i kopać nogami po ciele. Pokrzywdzonemu udało się wyrwać i uciec. Został jednak ranny. Świadkowie zdarzenia wezwali pogotowie, które udzieliło pokrzywdzonemu pomocy medycznej.

- Policjanci po przybyciu na miejsce od razu rozpoczęli poszukiwanie napastników. Na jednej z ulic śledczy z kutnowskiej komendy zauważyli mężczyznę, który przez pokrzywdzonego opisywany był jako jeden ze sprawców pobicia. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać. Został zatrzymany po krótkim pościgu pieszym. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec naszego miasta - opisuje podkom. E. Machnik.

W chwili zatrzymania miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 25 stycznia 2021 roku dzięki wnikliwej analizie materiałów i intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego zostali zatrzymani kolejni dwaj współsprawcy pobicia, również 17-latkowie. Wszyscy usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu w trybie chuligańskim.

- Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Przestępstwo pobicia zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności - kończy oficer prasowy kutnowskiej policji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy