Reklama

Reklama

Bułgar wpadł na targowisku. Handlował podrobioną odzieżą

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi

Bułgar wpadł na targowisku. Handlował podrobioną odzieżą - Zdjęcie główne

Na targowisku zatrzymano Bułgara handlującego podrobioną odzieżą | foto Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej zajęli na targowisku w Piątku 205 szt. odzieży z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

Reklama

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 10 maja. Tego dnia funkcjonariusze celno-skarbowi patrolowali teren targowiska w Piątku.

- Na jednym ze stoisk dostrzegli koszulki polo, leginsy, t-shirty, spodenki i czapki  z zastrzeżonymi znakami towarowymi, znanych światowych marek. Towary sprzedawał 27-letni obywatel Bułgarii, czasowo zamieszkały w woj. kujawsko-pomorskim - informuje Urząd Celno-Skarbowy w Łodzi.

Po bliższych oględzinach 205 szt. odzieży funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że została opatrzona podrobionymi znakami towarowymi. Wskazywała na to zarówno cena,  jakiej żądał sprzedawca, jak i sposób wykonania oraz oznaczenia towaru.

Zakwestionowane wyroby zostały zabezpieczone, a KAS powiadomi o sprawie przedstawicieli właścicieli praw do zastrzeżonych znaków, którzy ocenią straty jakie mogły ponieść firmy odzieżowe.

Krajowa Administracja Skarbowa przypomina, że handel wyrobami z podrobionymi znakamitowarowymi zagrożony jest karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy