Reklama

Reklama

Chcą zostać policjantami. Zobaczyli, jak wygląda test sprawności fizycznej [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wczoraj na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie odbył się pierwszy tzw. „aktywny pokaz” zorganizowany przez kutnowskich mundurowych. Osoby, które chciałyby związać swą przyszłość z policją wzięły udział w „próbnym” teście sprawności fizycznej pod okiem instruktora. Kandydaci mogli zapoznać się również procedurą doborową. W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele Wydziału Doboru KWP w Łodzi.

Reklama

- Wychodząc naprzeciw kandydatom do służby w naszej formacji, Komenda Powiatowa Policji w  Kutnie zorganizowała tzw. „aktywny pokaz”. Osoby które planują przystąpić do procedury rekrutacyjnej, miały możliwość skorzystania ze wstępnego testu i sprawdzić swoje umiejętności na torze sprawności fizycznej - informuje kom. Edyta Machnik z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Kandydaci pod okiem istruktora mogli zweryfikować swój czas na torze oraz skorzystać ze wskazówek, aby jak najlepiej przygotować się do egzaminu. Podczas spotkania obecni byli przedstawiciele Wydziału Doboru Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, którzy szczegółowo omawiali procedurę naboru do służby w Policji oraz poszczególne jej etapy, każdej zainteresowanej osobie.

Chętnych do uzyskania informacji oraz do sprawdzenia się na torze przeszkód nie brakowało. W działania włączyli się również kadeci z liceum mundurowego w Kutnie, w śród którzych również nie brakowało chętnych do wstąpienia w szeregi naszej służby.

- Bardzo dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie za możliwość skorzystania z hali sportowej oraz dyrekcji I Liceum Ogólnokształcące PUL im. 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty w Kutnie za zaangażowanie w "aktywnym pokazie" - dodaje oficer prasowy KPP w Kutnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy