Reklama

Chcesz nieść pomoc? Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy

Opublikowano:
Autor:

Chcesz nieść pomoc? Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Chcesz komuś bezinteresownie pomóc? Chcesz dać uśmiech dzieciakom i ich rodzicom? Nic prostszego, ponieważ właśnie ruszyła rekrutacja na wolontariuszy do Szlachetnej Paczki.

Tym, którzy nie wiedzą na czym polega ta akcja przypomnijmy, że jej celem jest mądra pomoc. To też impuls do zmiany dla tych, którzy żyją w niezawinionej biedzie. Nasza redakcja od lat wspiera tę inicjatywę, o czym przekonacie się klikając TUTAJ

- W 2017 r. w projekt zaangażowało się aż 12 000 wolontariuszy i ponad 700 000 darczyńców , a 20 771 rodzin otrzymało pomoc. Okazuje się, że w SZLACHETNEJ PACZCE impuls do zmiany dostają nie tylko rodziny włączone do projektu, ale też wolontariusze czy darczyńcy – mówi Agnieszka Sakson-Koniuszy, lider kutnowskiej Szlachetnej Paczki.

Wolontariat to świadoma i bezinteresowna praca na rzecz społeczności – osoby, które się na niego decydują robią to, ponieważ czują, że ma to sens zmienia coś w naszej rzeczywistości. Wolontariusz Szlachetnej Paczki to lokalny bohater! Dlaczego?

- Bo to on dzięki swojemu zaangażowaniu w pomaganie realnie zmienia historie rodzin w potrzebie. To on dociera do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji i określa, jaki rodzaj pomocy da im szansę na realną poprawę w życiu. Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może zmienić się dzięki Tobie – mówi A. Sakson-Koniuszy.

Już się rozpoczęła rekrutacja Wolontariuszy do projektu Szlachetnej Paczki”

Zaloguj się na stronie www.szlachetnapaczka.pl/superw i dołącz do drużyny SuperW rejonu powiatu kutnowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE