Reklama

Chodnik i parking na Kolejowej w Krośniewicach proszą się o remont

Opublikowano:
Autor:

Chodnik i parking na Kolejowej w Krośniewicach proszą się o remont  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy ul. Kolejowej w Krośniewicach od lat starają się o remont zarówno chodnika, jak i parkingu przy swoim bloku. Niestety, lata mijają, a stan nawierzchni w dalszym ciągu pozostaje bez zmian. Zarwane płytki, nierówna nawierzchnia, czy woda podczas opadów zbierająca się w dziurach - takie wady chodnika wymieniają lokatorzy bloków przy ul Kolejowej.

- Stan chodników i parkingu od lat pozostaje bez zmian. Dziury są spore, do tego po opadach deszczu stoi woda. Przechodząc łatwo można zostać ochlapanym przez przejeżdżający samochód - mówi pani Alina, lokatorka jednego z bloków.

Na wtorkowej sesji Rady Miejskiej o tę sprawę zapytał radny Mieczysław Król.

- Chciałbym zapytać odnośnie budowy chodnika i parkingu przy Kolejowej 25. Kiedy można spodziewać się remontu? Pytałem o tą sprawę panią burmistrz, odesłała mnie do pana - mówił M. Król, kierując swoje zapytanie do dyrektora Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

- Prace w tym miejscu są wykonywane sukcesywnie przez kilka lat. Rzeczywiście, jest propozycja remontu. Niestety, na chwilę obecną nie jestem w stanie obiecać, czy odbędzie się to w tym roku z dwóch powodów - po pierwsze jest to kwestia pieniędzy, a po drugie sprawa tyczy się robocizny i pracowników - odpowiedział Marek Rosiak, dyrektor MZGKiM.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE