Reklama

Chyliński Trio w Pałacu Malina

Opublikowano:
Autor:

Chyliński Trio w Pałacu Malina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Już niebawem kolejny wieczór z muzyką w Pałacu Malina! 24 marca o godz. 19:00 zapraszamy na koncert w wyjątkowo instrumentalnej odsłonie: CHYLIŃSKI TRIO - autorski program muzyczny lidera - Łukasza Chylińskiego wraz z sekcją zawodowych muzyków:

Karol Domański - drums
Mirosław Wiśniewski - bass

ŁUKASZ CHYLIŃSKI – gitarzysta, muzyk sesyjny, ukończył Szkołę Muzyczną I-ego i II-ego stopnia w Gorzowie Wielkopolskim (9 lat) oraz Wydział Jazzu w Warszawie (4 lata). Szkolił swój warsztat u wirtuozów gitary jak Jarosław Śmietana, Krzysztof Puma Piasecki, Krzysztof Barcik, Marek Napiórkowski, Konrad Zemler. Swoje doświadczenie zdobywał na wielu scenach warszawskich oraz zagranicznych. Współpracował z takimi artystami jak Mietek Szcześniak, Justyna Steczkowska, Natalia Niemen, Grzegorz Skawiński. Inspiracje czerpie z wielu stylów muzycznych, bo jak sam twierdzi:

„W każdym z nich jest cząstka mojego wypracowanego, docelowego stylu".

Aktualnie poświęca swoją uwagę pracując nad autorską płytą w Trio.

KAROL DOMAŃSKI - perkusista, jest absolwentem Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie perkusji Łukasza Żyty, Wydziału Jazzu w Warszawie w klasie Kazimierza Jonkisza oraz Carl Nielsen Akademy w klasie Andersa Mogensena. Swoje umiejętność kształcił także u Michała Tokaja, Roberta Majewskiego, Boba Gulottiego, Matthew Garrisona, Joe Martina, Dave'a Weckla, Boba Mosesa, Rudiego Mahhalla, Bena Streeta, Greatchen Parlato, Jerry'ego Bergonziego, Jima Blacka oraz Chrisa Speeda i wielu innych.

MIROSŁAW WIŚNIEWSKI - kontrabasista i gitarzysta basowy,muzyk sesyjny i koncertowy. Laureat nagród solistycznych i zespołowych zdobytych na festiwalach Jazz Juniors w Krakowie, w Hoeilaart w Belgii i Dunkierce we Francji. Basista w zespołach Edyty Górniak, Ryszarda Rynkowskiego i Zbigniewa Wodeckiego, któremu towarzyszył na scenie ostatnie 22 lata.
Grał z muzykami ze światowej czołówki jazzu takimi jak Dean Brown (ex Marcus Miller band), Eric Marienthal (ex Chick Corea band) czy Dave Fiuczynski i inni. Współpracuje z teatrem Studio Buffo, Janem Młynarskim, Gabą Kulką, Iwoną Loranc, Krzesimirem Dębskim przy produkcjach muzyki filmowej. Dzieli scenę z Januszem Radkiem, Alicją Majewską i Włodzimierzem Korczem, Sławomirem Uniatowskim. Obecnie zaangażowany w produkcję płyty jaką zostawił po sobie Zbigniew Wodecki oraz trasę po zmarłym Artyście.

Artyści zabiorą nas w niezwykły świat muzyki instrumentalnej, abyśmy choć na chwilę mogli zapomnieć o świecie doczesnym i mogli spokojnie krążyć w strefie marzeń i wyobraźni.

Bilet wstępu: 10 zł
Do zakupu w Pałacu Malina:
[email protected]
+48 518 703 514
+48 510 040 548

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE