Reklama

Co się dzieje z pobitym Damiankiem?

Opublikowano:
Autor:

Co się dzieje z pobitym Damiankiem?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielu Czytelników interesuje się śledztwem w sprawie skatowanego Damianka spod Żychlina, które trwa już od ponad pół roku. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o stanie zdrowia chłopca. Informacje, które podaliśmy okazały się jednak nieprecyzyjne.

Oskarżeni cały czas osadzeni są w areszcie, a śledztwo prokuratorskie trwa już blisko 7 miesięcy. Jak informował nas niedawno prokurator Piotr Helman z Prokuratury Rejonowej w Kutnie - przesłuchane zostały osoby z najbliższego otoczenia i rodziny podejrzanych oraz osoby mające wiedzę o stosunkach panujących w ich rodzinie, a także lekarze, którzy udzielali pomocy medycznej małoletniemu pokrzywdzonemu.

Los pobitego chłopca nie jest obojętny naszym Czytelnikom. Co jakiś czas na naszą skrzynkę mailową wpływają zapytania o obecny stan zdrowia dziecka. Szpital ani prokuratura nie mogą udzielić bardziej szczegółowych informacji ze względu na dobro śledztwa, jednak, jak udało nam się dowiedzieć, chłopiec kilka miesięcy temu opuścił szpital i obecnie wraca do zdrowia. Nieprawdzie więc okazały się informacje, które podawaliśmy w zeszłym tygodniu.

- Śledztwo trwa. Aktualnie koncentrujemy się na ustaleniu stopnia uszczerbku na zdrowiu u dziecka - mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

W związku z podanymi przez nas wcześniej informacjami pragniemy przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się skrzywdzone, wszystkich zaangażowanych w sprawę oraz zainteresowanych Czytelników.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE