Reklama

Co z tym remontem na ul. Troczewskiego? "Problemy komunikacyjne są nam znane"

Opublikowano:
Autor:

Co z tym remontem na ul. Troczewskiego? "Problemy komunikacyjne są nam znane" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pod koniec ubiegłego tygodnia informowaliśmy o interpelacji jednego z radnych, który wnioskuje o zaprojektowanie i wybudowanie dalszego ciągu ul. Rychtelskiego wraz z chodnikiem. Do pisma odniosły się władze miasta. Istnieje szansa na rozwiązanie problemów komunikacyjnych?

Niebawem ruszy remont wiaduktu kolejowego znajdującego się nad ul. Troczewskiego, co zdaniem radnego Jacka Saramanowicza daje możliwość budowy ciągu, o który wnioskował. Uargumentował go problemami komunikacyjnymi występującymi głównie na skrzyżowaniu w okolicach Szkoły Podstawowej Nr 6. U zbiegu ul. Troczewskiego i Łąkoszyńskiej, głównie w godzinach porannych i popołudniowych dochodzi do znacznego spowolnienia ruchu pojazdów, a skrzyżowanie jest zakorkowane. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Do sprawy odniósł się zastępca prezydenta Kutna - Jacek Boczkaja.

- Znane nam są problemy komunikacyjne w obrębie w/w skrzyżowania dróg. Temat modernizacji wskazanych dróg był ostatnio wielokrotnie wywoływany i omawiany. Rozwiązanie problemów komunikacyjnych w obrębie skrzyżowania ullic: Troczewskiego, Rychtelskiego, Łąkoszyńskiej, Piwnej i Leśmiana będzie rozważane w ramach wieloletnich zadań inwestycyjnych - czytamy w odpowiedzi na interpelację.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE