Reklama

Co z tym WORD-em? „Prowadzimy rozmowy”

Opublikowano:
Autor:

Co z tym WORD-em? „Prowadzimy rozmowy” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielu nie może się go doczekać, inni woleliby żeby ten pomysł ostatecznie porzucić. Pierwsi chcą zdawać egzaminy w swoim mieście, drudzy obawiają się zakorkowania ulic przez „elki” nie tylko te egzaminacyjne, ale także te przyjeżdżające do nas z innych miast. Sprawa filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego wciąż jest żywa. Kolejne przetargi były jednak unieważniane. Jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy?

Ostatni przetarg unieważniono pod koniec listopada ubiegłego roku. Początkowo wiele wskazywało na to, że tak się nie stanie, bowiem firma chętna do wykonania tego zadania wyceniła je na nieco ponad miliom złotych. Magistrat z kolei miał przygotowane ponad 1,3 mln. zł. Zaproponowana cena była więc znacznie niższa, jednak wszystko rozeszło się o kwestie formalne.

Umowy nie podpisano, ponieważ wykonawca nie złożył wszystkich dokumentów. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Wydawać by się mogło, że sprawa utknęła w martwym punkcie, ponieważ jak dotąd nie ogłoszono nowego przetargu. Tak jednak nie jest, a kutnowskie władze prowadzą nowe rozmowy na temat WORD-u.

- Projekt utworzenia filii Ośrodka Ruchu Drogowego w Kutnie będzie kontynuowany po ponownych uzgodnieniach z dyrekcją Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach oraz Urzędem Marszałkowskim w Łodzi. Na początku stycznia br. Prezydent skontaktował się w tej sprawie z p.o. dyrektorem WORD w Skierniewicach Markiem Wieczorkiem. O powziętych decyzjach przez w/w instytucje będziemy Państwa niezwłocznie informować – informuje nas Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Będziemy więc monitorować postępy i czekać na kolejne informacje z UM w tej sprawie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE