Reklama

Co ze stawem w parku Wiosny Ludów?

Opublikowano:
Autor:

Co ze stawem w parku Wiosny Ludów? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Park Wiosny Ludów stopniowo wygląda coraz lepiej. Stworzono w nim alejki obsadzone różami, umieszczono nowe ławki, w trakcie jest również montaż placu zabaw. Park ma jednak spory mankament, a mianowicie staw, który zdaje się wyglądać coraz gorzej. Mieszkańcy wielokrotnie zwracali uwagę na jego zły stan i apelowali o oczyszczenie stawu. Czy miasto zajmie się jego rewitalizacją?

Jak mówi Urząd Miasta Kutno, w ramach tegorocznego budżetu nie są planowane żadne prace dotyczące rewitalizaji stawu, jest jednak nadzieja na poprawienie jego stanu.

- Jeden z projektów, jakie wpłynęły w ramach Budżetu Obywatelskiego dotyczy rewitalizacji stawu w parku im. Wiosny Ludów, dlatego też być może po pozytywnym zaopiniowaniu tego projektu przez komisję jest szansa na realizację tych prac w ramach Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego- informuje Urząd Miasta.

Staw w parku Wiosny Ludów może więc wyglądać lepiej, wszystko leży jednak w rękach mieszkańców. Na projekt dotyczący jego rewitalizacji kutnianie będą mogli głosować od 23 do 29 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE