Reklama

Reklama

Coraz bliżej do startu kolejnej kutnowskiej inwestycji! "Powinniśmy ruszyć jesienią" [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Cztery oferty wpłynęły do kutnowskiego Urzędu Miasta w związku z konkursem na wybór wykonawcy przebudowy ulicy Skłodowskiej-Curie na odcinku od ulicy Maczka do granic miasta. O tej inwestycji kilkukrotnie informowaliśmy na naszych łamach, poprzednio w ubiegłym tygodniu.

Reklama

We wtorek (27.07) oficjalnie otwarto koperty z proponowanymi przez potencjalnych wykonawców cenami. Dwie spośród czterech złożonych ofert mieszczą się w kwocie, którą magistrat zamierzał przeznaczyć na to zadanie. Przypomnijmy było to niecałe 2 326 000 złotych.

- Ceny zaproponowane w przetargu wahają się od 2 103 000 złotych do ponad 2 700 000 złotych. Oferty będą teraz sprawdzane pod względem formalnym i prawnym. Prace na tej drodze powinny rozpocząć się na jesieni – mówi Kamil Klimaszewski z biura prasowego UM Kutno.

Wcześniej swoje zadania w tym miejscu ma wykonać Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, które układać będzie nową kanalizację sanitarną. Pisaliśmy o W TYM MIEJSCU.

Przypomnijmy przebudowa ulicy Skłodowskiej-Curie obejmie całkowitą wymianę nawierzchni jezdni na wspomnianym odcinku. Wykonanie kanalizacji deszczowej, nowego oświetlenia drogowego,  nowych krawężników, zjazdów do posesji oraz asfaltowego ciągu pieszo-rowerowego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy