Reklama

Reklama

COVID-19 w urzędzie. Szybka reakcja władz

Opublikowano: 26 października 2020 13:57
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Od dziś do czwartku Urząd Gminy w Żychlinie będzie nieczynny. Taką informację w oficjalnym komunikacie podał burmistrz, Grzegorz Ambroziak.

Reklama

Burmistrz poinformował, że taką decyzję podjęto z uwagi na wykryte zakażenie COVID-19.

- Pomieszczenia budynku należy poddać niezbędnym czynnościom zabezpieczającym mieszkańców tzn. ozonowaniu i dezynfekcji. W dniach od 26 do 29 października dokumenty i wnioski w formie papierowej należy przesyłać za pomocą Poczty Polskiej, a elektronicznie: [email protected] lub skrzynka e-PUAP: /UGZychlin/skrytka I – informuje Grzegorz Amboziak.

Z kolei od piątku 30 października z uwagi na gwałtowny przyrost liczby zakażeń COVID-19 wprowadzone zostanie częściowe ograniczenie w obsłudze mieszkańców.

- W sprawach pilnych prosimy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia wizyty pod numerami: 024 351-20-33 oraz 024 351-20-32 Wszelkie dokumenty i wnioski można składać elektronicznie [email protected] lub skrzynka e-PUAP: /UGZychlin/skrytka I), za pośrednictwem poczty lub do pojemnika do odbioru korespondencji umieszczonego przy wejściu do urzędu – czytamy w komunikacie.

Do budynku Urzędu Gminy będą miały wstęp wyłącznie osoby stosujące się do przepisów nakazujących zasłanianie ust i nosa.

- Prosimy o podporządkowanie się wszelkim wymogom sanitarnym podczas wizyt w urzędzie. Dziękujemy za zrozumienie. Od odpowiedzialnej postawy całego społeczeństwa zależy zatrzymanie niebezpiecznej epidemii – kończy burmistrz Żychlina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • miesiąc temu | ocena +0 / -0

  zych

  Zakręcone jak rondo w Zychlinie.

 • miesiąc temu | ocena +2 / -2

  Na wszelki wypadek

  Ja to nawet dup.. zasłaniam

 • miesiąc temu | ocena +2 / -2

  anonim

  Kolejny dzień, kolejne kłamstwa.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

   anonim

   Do fałszywy ,,anonim". Czyżbyś pożyczył maskini od Borata?