Reklama

COVID-19 w urzędzie. Szybka reakcja władz

Opublikowano:
Autor:

COVID-19 w urzędzie. Szybka reakcja władz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od dziś do czwartku Urząd Gminy w Żychlinie będzie nieczynny. Taką informację w oficjalnym komunikacie podał burmistrz, Grzegorz Ambroziak.

Burmistrz poinformował, że taką decyzję podjęto z uwagi na wykryte zakażenie COVID-19.

- Pomieszczenia budynku należy poddać niezbędnym czynnościom zabezpieczającym mieszkańców tzn. ozonowaniu i dezynfekcji. W dniach od 26 do 29 października dokumenty i wnioski w formie papierowej należy przesyłać za pomocą Poczty Polskiej, a elektronicznie: [email protected] lub skrzynka e-PUAP: /UGZychlin/skrytka I – informuje Grzegorz Amboziak.

Z kolei od piątku 30 października z uwagi na gwałtowny przyrost liczby zakażeń COVID-19 wprowadzone zostanie częściowe ograniczenie w obsłudze mieszkańców.

- W sprawach pilnych prosimy kontaktować się telefonicznie w celu umówienia wizyty pod numerami: 024 351-20-33 oraz 024 351-20-32 Wszelkie dokumenty i wnioski można składać elektronicznie [email protected] lub skrzynka e-PUAP: /UGZychlin/skrytka I), za pośrednictwem poczty lub do pojemnika do odbioru korespondencji umieszczonego przy wejściu do urzędu – czytamy w komunikacie.

Do budynku Urzędu Gminy będą miały wstęp wyłącznie osoby stosujące się do przepisów nakazujących zasłanianie ust i nosa.

- Prosimy o podporządkowanie się wszelkim wymogom sanitarnym podczas wizyt w urzędzie. Dziękujemy za zrozumienie. Od odpowiedzialnej postawy całego społeczeństwa zależy zatrzymanie niebezpiecznej epidemii – kończy burmistrz Żychlina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE