Reklama

Człowiek Roku 2018- nominacja Dziennika Łódzkiego dla Marty Materek

Opublikowano:
Autor:

Człowiek Roku 2018- nominacja Dziennika Łódzkiego dla Marty Materek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Marta Materek, właścicielka agencji eventowej Party Projekt została nominowana przez Kapitułę redakcji Dziennika Łódzkiego i Ekspresu Ilustrowanego do plebiscytu Człowiek Roku 2018 w kategorii Biznes w powiecie kutnowskim. Nominacja za spektakularny rozwój w roku 2018 i 10 lecie Party Projekt.

Marta Materek udowadnia, że młodzi ludzie w Kutnie mają szansę na sukces. Pierwsze kroki w biznesie postawiła jako 19 latka, zakładając agencję eventową Party Projekt, która była pierwszym tego typu przedsięwzięciem w regionie. Od dziesięciu lat firma Party Projekt zdobywa rosnące zaufanie klientów.

Rok 2018 zakończył się zmianą siedziby firmy, rozbudowaniem zespołu, zwiększeniem bazy klientów o znane polskie marki i kilkukrotnym wzrostem obrotów firmy.

Dla nominowanej rok 2018 pokazał, że jej celem jest budowanie odpowiedzialnej społecznie firmy, złożonej z zespołu młodych i kreatywnych ludzi. Swoim współpracownikom chce dawać możliwość rozwoju kompetencji, poczucie współodpowiedzialności za tworzenie marki Party Projekt i przykład, że młodzi ludzie w regionie mają szanse na sukces.


Jeśli chcesz oddać swój głos, możesz wysłać SMS o treści UBI.170 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT), lub zagłosować online: https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/marta-materek%2C409211/

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE