Cztery gole Szadkowskiego

Cztery gole Szadkowskiego - Zdjęcie główne

Wydarzenia Rezerwy MKS Kutno wygrały w meczu sparingowym z LZS Justynów 5:2 (1:0), a bohaterem spotkania został Damian Szadkowski, który zdobył cztery bramki!Ponadto na listę strzelców wpisał się Michał Łucki, a gole dla LZS zdobyli Tomasz Bogus i Piotr Królak.Wynik pierwszej połowy w 14 minucie ustalił Damian Szadkowski, który pokonał bramkarza gości strzałem głową. W drugich czterdziestu pięciu minutach działo się o wiele więcej i kibice obejrzeli aż sześć bramek.

W 48 minucie niespodziewanie gola zdobyli piłkarze z Justynowa, a dokładniej Tomasz Bogus. Goście nie cieszyli się jednak długo z remisu, bowiem dwie minuty później bramkę głową zdobył Damian Szadkowski.

Kolejny gol padł dopiero w 70 minucie, a na listę strzelców wpisał się ponownie Damian Szadkowski, który zdobył swoją trzecią bramkę strzałem głową. Nie było to jednak jego ostatnie słowo w tym meczu.

Osiem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego na listę strzelców wpisał się Michał Łucki, a w 85 minucie rzut karny dla LZS wykorzystał Piotr Królak. W doliczonym czasie gry znów błysnął "Świstak", który do swojego łupu bramkowego dołączył czwartą bramkę, ustalając tym samym wynik na 5:2 dla MKS.

Na szczególną uwagę zasługuje fenomenalna forma strzelecka Damiana Szadkowskiego, który w ostatnich dwóch meczach zdobył aż osiem bramek! Miejmy nadzieję, że "Świstak" utrzyma formę do rozgrywek ligowych i będzie regularnie pakował piłkę do siatki rywali.

MKS II Kutno - LZS Justynów 5:2 (1:0)
1:0 Damian Szadkowski 14 min. (głową)
1:1 Tomasz Bogus 48 min.
2:1 Damian Szadkowski 50 min. (głową)
3:1 Damian Szadkowski 70 min. (głową)
4:1 Michał Łucki 82 min.
4:2 Piotr Królak 85 min. (karny)
5:2 Damian Szadkowski 90+ min.

MKS II : Gospoś - Petrosyan, Puścian, Sroka, Karczewski - Łucki, Więcek, Burdak, Jaśkiewicz - Pokorski, Szadkowski