Czwarta wygrana młodziczek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno

Opublikowano: pon, 9 mar 2015 16:07

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia W Finale „B” wojewódzkiej ligi U-14 K bardzo dobrze spisują się młodziczki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno. W hali Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie w czwartym meczu odnoszą czwarte zwycięstwo. Po dobrej grze wygrywają wyraźnie z MUKS KSIĘŻĄK Łowicz 82:35 (25:6, 21:11, 17:9, 19:9)Od pierwszych minut dzięki agresywnej obronie na całym boisku szybko zyskują przewagę. Przez pierwsze 5 minut przeciwniczki nie zdobyły żadnego punktu i wynik był 17:0. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem 25:6.

W każdej kolejnej kwarcie przewaga zawodniczek KKS PRO-BASKET SIRMAX rosła. Ostatecznie mecz zakończył się przewagą 47 punktów ale wynik mógłby być dużo bardziej okazały, gdyby kutnianki były bardziej skoncentrowane przy czystych pozycjach rzutowych. Cieszy fakt, że drużyna jest wyrównana a punkty zdobywało aż 11 zawodniczek.

KKS PRO-BASKET SIRMAX grał w składzie: Kozarska Justyna 10 pkt., Myszkowska Julia -13, Kubiak Sara -8, Ambroziak Julita -5, Żurawik Aleksandra -9, Woźniak Iga -8, Kacalak Natalia -6, Sikorska Zuzanna -7, Ferensztajn Dorota -0, Janczak Zuzanna -5, Pietrzak Natalia -9, Raurowicz Daria -2.

Piąty mecz Finału „B odbędzie się w niedzielę 15.03.2015 r. w Tomaszowie Maz. z Uczniowskim Klubem Sportowym „LIDER”.