Czwarte zwycięstwo młodziczek KKS Pro-Basket Sirmax Kutno

Opublikowano: wt, 17 lis 2015 12:29

Czwarte zwycięstwo młodziczek KKS Pro-Basket Sirmax Kutno  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia W IV kolejce ligi młodziczek zawodniczki KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno odniosły czwarte zwycięstwo, pokonując drużynę UKS BASKET I Aleksandrów Łódzki: 91 : 65 w kwartach 21:18, 15:20,21:14, 34:13.Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu kutnowskiej drużyny. Od pierwszych minut gra szła jak po grudzie. W ataku akcje były nieprzemyślane, chaotyczne i nieskuteczne. Obrona mało agresywna, niesprawiająca drużynie z Aleksandrowa żadnych problemów. W drugiej kwarcie nic się nie zmieniło. W trzeciej kwarcie na boisku widać było pewne ożywienie. Zawodniczki KKS PRO-BASKET SIRMAX odrobiły straty z drugiej kwarty i wyszły na 5 punktowe prowadzenie. Dopiero w czwartej kwarcie kutnowska drużyna zagrała na swoim poziomie.

W Aleksandrowie ambicją i zaangażowaniem wyróżniła się Julia Brewińska, pozostałe zawodniczki zagrały poniżej swoich umiejętności.