Reklama

Reklama

Czy w kutnowskim szpitalu brakuje łóżek dla chorych na COViD-19? Szpital wydał komunikat

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Czy w kutnowskim szpitalu brakuje łóżek dla chorych na COViD-19? Szpital wydał komunikat - Zdjęcie główne

Jak wygląda sytuacja covidowa w kutnowskim szpitalu? | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeszcze kilka dni temu sytuacja covidowa w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym mogła napawać niepokojem, gdyż pacjentów z koronawirusem przybywało w zatrważającym tempie. Dziś placówka wydała komunuikat w tej sprawie.

Reklama

Przypomnijmy, że decyzją wojewody łódzkiego, od 3 listopada w kutnowskim szpitalu pojawiło się 35 łóżek przeznaczonych dla pacjentów chorujących na COVID-19. Od 5 listopada uruchomiono kolejnych kilkadziesiąt łóżek. Ma to związek z rozpędzającą się czwartą falą pandemii. 

Dzisiaj szpital wydał komunikat,w  którym uspokaja - sytuacja covidowa w lecznicy jest stabilna. 

- Sytuacja tzw. covidowa w kutnowskim szpitalu się ustabilizowała. Od kilku dni liczba zajętych łóżek nie zwiększa się tak radykalnie i znacznie jak było to ok 5 listopada. Od kilku dni oscyluje w liczbie ok 68-69 zajętych łóżek na 74 wszystkie łóżka covidowe (na godzinę 9 rano: 69). Przypominamy, że na 14 Oddziałów 12 Oddziałów działa bez zmian i po staremu, bo jesteśmy szpitalem tylko częściowo covidowym i funkcjonujemy równolegle, hybrydowo. Zapraszamy zatem wszystkich Pacjentów do zapisów na zabiegi i pobyt w szpitalu - informuje Bartosz Serenda, zastępca dyrektora KSS. 

Dodajmy, że od 3 listopada kutnowski szpital wspierają żołnierze WOT. Terytorialsi badają poziom temperatury przy wejściu i pilnują, by każdy wchodzący do szpitala bezwzględnie zdezynfekował ręce.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy