Reklama

Reklama

"Daję słowo, mieliśmy wycieczkę wyjątkową"

Opublikowano: wt, 25 sie 2015 09:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców oraz Urzędu Gminy w Dąbrowicach grupa 77 dzieci z terenu gminy Dąbrowice mogła wyjechać na darmową wycieczkę do Płocka.Wycieczka była organizowana przez wójta - Dorotę Dąbrowską i przewodniczącego Rady Gminy Michała Drążkiewicza. Celem wycieczki była integracja grupy, uatrakcyjnienie dzieciom wakacji, a także alternatywna do spędzenia czasu wolnego poza miejscem zamieszkania. Wycieczka organizowana była w ramach "Wakacyjnej przygody z bezpieczeństwem", a hasło przewodnie brzmiało: "Daję słowo, mam wycieczkę wyjątkową".

Reklama

Podczas wyjazdu dzieci miały zapewnione wejście do ZOO, rejs statkiem po Wiśle, a także posiłek w Mcdonald. W czasie jazdy autobusem dzieci miały uatrakcyjniony czas poprzez: pogadankę na temat bezpiecznego zachowania się w czasie wyjazdu śpiewanie piosenek anegdot i ciekawostek. W drodze powrotnej dzieci nauczyły się piosenki, którą zaśpiewały pani wójt po wyjściu z autobusu.

Wycieczka zakończyła się szczęśliwie i dostarczyła wielu niezapomnianych przeżyć. Dzieci były zachwycone wyjazdem, który zapewne na długo zostanie w ich pamięci. Po zakończonej wycieczce wójt serdecznie podziękowała dzieciom za wspólnie spędzone chwile oraz opiekunom: Jabłońskej Monice, Cywce Wiolecie, Huzar Danucie , Jaskólskiej Angelice, Stelmachowskiej Bożenie, Janickiej Iwonie, Banasiak Katarzynie, Swędera Edycie Jędrusiak Katarzynie, Sęczkowskiej Agnieszce, Sławomirowi Pachlińskiemu oraz Jarosławowi Kasprzakowi za pomoc w opiece nad dziećmi i za duże zaangażowanie w czasie jej trwania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)