Reklama

Reklama

#Damy radę, czyli tłumy kutnian na spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim [TV Kutno]

Opublikowano: czw, 1 paź 2015 22:34
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sala widowiskowa Centrum Teatru, Muzyki i Tańca wypełniła się dziś po same brzegi. Wszystko to za sprawą niecodziennego gościa, który zawitał do miasta róż. Tuż po godz. 19., na zaproszenie posła Grzegorza Schreibera przed kutnianami wystąpił bowiem prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Spotkanie z liderem PiS poprzedziły spoty wyborcze partii, które spotkały się z żywiołową reakcją przybyłych. Buczenie i gwizdy pojawiły się z kolei w momencie, kiedy na ekranie pojawiła się twarz obecnej premier polskiego Rządu - Ewy Kopacz.Następnie na scenie pojawił się Grzegorz Schreiber - "dwójka" z listy PiS w okręgu sieradzkim. Poseł pokrótce skomentował obecną sytuację na polskiej arenie politycznej, po czym zapowiedział wyjątkowego gościa dzisiejszego wieczoru - Jarosława Kaczyńskiego.

Reklama

Exodus młodzieży polskiej, kryzys demograficzny, bezrobocie, warunki finansowe polskich rodzin, czy korupcja na najwyższym szczeblu - to jedne z kwestii poruszonych przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości podczas dzisiejszego spotkania. J. Kaczyński zachęcał kutnian do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach, rekomendując posła Grzegorza Schreibera.

W spotkaniu udział wzięły także postaci z kutnowskiej sceny politycznej, a wśród nich: radni powiatowi - Konrad Kłopotowski, Andrzej Szarwas i Jolanta Pietrusiak, radni miejscy - Robert Feliniak i Tomasz Rędzikowski, a także poseł Tadeusz Woźniak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)